ZAJIŠŤUJEME ESPORT MARKETING PRO 1. FC SLOVÁCKO

Je to více než rok co prvoligový klub FC Slovácko angažoval svou historicky první esportovou divizi ve spolupráci s esport týmem eEriness. Za rok fungování se povedlo hned několik úspěchů jako například 5-6 místo na turnaji Red Bull Ultimátní Hráč 2021 nebo umístění v TOP 200 světovém žebříčku ve Víkendové lize. 

“Pro tento rok jsme se však dohodli s klubem eEriness ukončit spolupráci. Moc jim děkujeme za jejich dosavadní spolupráci a uvedení našeho fotbalového klubu do světa esportu. Držíme jim palce ať mají mnoho úspěchů v následujících letech.” říká manažer esportové divize Radim Skála

Ovšem aktivita FC Slovácka v esportu nekončí. Naopak. Chtějí se i nadále v tomto odvětví rozvíjet a budovat silnou esportovou základnu. Proto se rozhodli navázat spolupráci s esport marketingovou agenturou Inside Media.

Ta má několikaleté zkušenosti z oblasti publi relation a marketingu na tuzemské esport scéně. Pod její křídla spadá esportový klub Inside Games a nově také esportová divize FK Pardubice. 

Cílem společné spolupráce s FC Slovácko je pomoci tomuto klubu vybudovat stabilní esportové zázemí a skrze esportové aktivity cílit na mládež, která je budoucnost klubu. Jsem rád, že budeme moci být oporou pro tento klub a pomoci jim v rozvoji.” říká majitel agentury Inside Media Vojtěch Klapuch. 

Inside Media bude pro FC Slovácko fungovat jako konzultant a nastavovat správnou cestu ve světě esportu. 

“Máme za sebou první rok fungování ve světě esportu. Věříme, že spolupráce s Inside Media nás posune zase o krok dále a přinese do klubu nové příležitosti v oblasti esportu. Velké poděkování patří organizaci eEriness, která nám pomohla se vstupem do tohoto pro nás nového prostředí. Dále pak chci poděkovat našim hráčům a ambasadorovi za reprezentaci klubu a také manažerovi esportové divize Radimovi Skálovi. Tomu přeji šťastnou ruku při výběru nových hráčů pro 1.FC Slovácko Esports.” říká manažer obchodu a marketingu v 1.FC Slovácko Svatopluk Macek.  

Vize FC Slovácka je nyní vybudovat silný FIFA tým. Základem tohoto týmu je už nyní populární streamer a YouTuber GUDU, který je ambassadorem tohoto moravského klubu.

Po navázání agenturního partnerství s prvoligovým fotbalovým klubem nyní přidáváme i do svého portfolia další prvoligový klub. Tímto se nám otevírají nové možnosti pro projekty a partnerské aktivity.